درباره ما

شرکت اترک شیمی شرق در سال 1378 در شهرستان یزد و با نام "برگر رنگ کویر " تاسیس و ضمن انتقال به مشهد در سال 1384 به شرکت اترک شیمی شرق تغییر نام یافت. شرکت اترک شیمی شرق در سال 1386 به دنبال طرح توسعه کارخانه در شهرک صنعتی توس استقرار یافت و علاوه بر تولید انواع رنگهای ساختمانی، مبادرت به راه اندازی خطوط تولید رزین و نیز تولید انواع ظروف فلزی بسته بندی رنگ نمود که در نهایت با افزایش این تنوع تولید منجر به فعالیت تحت عنوان " گروه صنعتی اترک شیمی شرق " گردید.

شرکت اترک شیمی تولید کننده رزین٬ رنگ روغنی ،ظروف بسته بندی رنگ٬ رنگ پلاستیک٬ اکریلیک و ضد زنگ و... می باشد.

این شرکت در حال حاضر بزرگترین صادر کننده رنگ کشور بوده و طی 2 سال متناوب عنوان صادر کننده نمونه کشوری و طی 9 سال گذشته عنوان صادر کننده نمونه استانی را کسب نموده است.

شرکت اترک شیمی در سال 1386 موفق به اخذ گواهی تحقیق و توسعه از اداره کل صنایع و معادن خراسان گردید. این واحد با استفاده از دانش کارشناسان مجرب ضمن بررسی فرمولاسیون مختلف در جهت کاهش قیمت تمام شده در خصوص دستیابی و اثر بخشی جهت ورود به بازار های اروپا را نیز در دستور کار دارد.
وجه تمایز این شرکت نسبت به دیگر شرکت های فعال در این زمینه قیمت تمام شده پایین رنگ های تولیدی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان خارجی در بازار های هدف٬ افزایش نسبی و مستمر کیفیت٬ ثبات قیمت علیرغم بحران های اقتصادی جهانی و تنوع رنگ های تولیدی و پذیرش سفارش JIT می باشد. محصولات این شرکت به کلیه کشورهای حوزه CIS آسیای میانه٬ اقغانستان٬ افریقا و چین صادر می گردد.